Konferencja Kobiety w IT już 18 listopada!

Kobiety w IT

W imieniu NOKIA Bydgoszcz chcielibyśmy zaprosić Studentki WSEiZ do udziału w piątej edycji konferencji Kobiety IT.

Konferencja odbędzie się 18 listopada 2021 – w tym roku całkowicie on-line.

Wydarzenie adresowane jest głównie do młodych kobiet, które dopiero wchodzą na rynek pracy, a także pań, które wciąż szukają swojej pasji i nowej drogi zawodowej. Obecnie dzięki cyfrowej rewolucji przenosimy się do sieci, tak aby dotrzeć do jeszcze większej liczby kobiet. Konferencja ma celu popularyzację zawodów w branży IT. Chcemy łamać stereotypy i pokazywać, że zawody techniczne są dla każdego.

Prelegentki pracują w Nokii na całym świecie, zajmując niejednokrotnie najwyższe stanowiska w firmie, ale przemawiać będą również osoby, które dopiero niedawno rozpoczęły swoją karierę w IT. Wśród zaproszonych gości znajdują się także wykładowczynie z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Politechniki Bydgoskiej.

Podczas dynamicznych, 20 minutowych wykładów, poruszonych będzie wiele ciekawych tematów, zarówno tych technicznych, jak i motywacyjnych. Poziom ich zaawansowania został dobrany tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. W tym roku wykłady będą odbywały się w języku polskim i angielskim. Język wykładu będzie oznaczony PL i EN w agendzie konferencji, która znajduje się tu: www.kobietyit.pl/kobiety-it-2021/.

Udostępnij wpis:

12 listopada 2021