KONFERENCJA E-MOBILNOŚĆ

KONFERENCJA E-MOBILNOŚĆ

IMG 7342

Konferencja „E-Mobilność: wyzwania, szanse i zagrożenia” organizowana jest przez Wydział Inżynierii i Zarządzania WSEiZ, Instytut Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej oraz Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie odbędzie się 21 września 2017 r. w gmachu Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania przy ul. Rejtana 16 w Warszawie.

Celem Konferencji jest prezentacja wyników badań i wymiany doświadczeń naukowych dotyczących szeroko rozumianej e-mobilności. Organizatorzy liczą, że Konferencja i dyskusje jej towarzyszące, będą inspiracją do podejmowania oryginalnych badań w zakresie pojazdów elektrycznych, ze szczególnym uwzględnieniem badań o charakterze utylitarnym.

Do udziału w Konferencji zapraszamy środowiska naukowe, przedstawicieli przedsiębiorstw prowadzących transport miejski, przedsiębiorców branży motoryzacyjnej, reprezentantów firm zajmujących się projektowaniem, produkcją i serwisowaniem e-pojazdów oraz studentów uczestniczących w pracach kół naukowych.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji oraz zgłoszenia na stronie: www.e-mobilnosc.wseiz.pl

studia warszawa

Udostępnij wpis:

24 marca 2017