Koło Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich – szanse i możliwości

Koło Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu w formie webinaru pt. ,,Koło Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich – szanse i możliwości”, które poprowadzi mgr Ryszard Marcińczak.

Webinar odbędzie się 1 grudnia o godzinie 18.00 (do 20.00).

Spotkanie poświęcone jest przedstawieniu i omówieniu działalności Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Wspomniane stowarzyszenie prowadzi działalność od 1919 roku i obecnie ma już 50 oddziałów na terenie całej Polski. W ramach prowadzonej działalności SEP prowadzi liczne szkolenia certyfikacyjne w zakresie elektroenergetyki.

Obecnie tematyka energetyczna jest bardzo szeroko dyskutowania, ze względu na wymogi Unii Europejskiej, które mają na celu ograniczenie emisji szkodliwych pyłów do atmosfery. Zerowa emisyjność w kolejnych sektorach gospodarki jest naszą niedaleką przyszłością i stała się dzisiaj niezaprzeczalnym faktem. W celu ograniczenia emisji zanieczyszczeń, polityka energetyczna Polski musi zostać gruntownie przebudowana.

W sektorze energetycznym stale poszukiwani są specjaliści, posiadający kierunkowe certyfikaty z zakresu elektroenergetyki, dlatego zwracamy się do Państwa, osób wchodzących na rynek pracy lub poszukujących na tym rynku zawodu, który będzie dla Państwa najbardziej odpowiedni z propozycją wzięcia udziału w spotkaniu, którego celem jest powołanie Koła Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich.

Korzyści z przynależności do Koła to: możliwość udziału w projektach SEP oraz możliwość uczestnictwa w kursach nadających kwalifikacje do wykonywania pracy zarobkowej w obszarze elektroenergetycznym.

Udostępnij wpis:

26 listopada 2021