Kobieca Liga Mistrzyń – bezpłatne spotkanie dla kobiet na DZIEŃ KOBIET!

Kobieca Liga Mistrzyń

Kobieca Liga Mistrzyń to cykl bezpłatnych wydarzeń dla kobiet, które poruszają tematykę rozwoju zawodowego i biznesowego.

Kolejne wydarzenie z cyklu pt. Obudź swoją wewnętrzną MOC i działaj! BO TY JESTEŚ MARKĄ! Odbędzie się 8.03 w Dzień Kobiet w Obiecana Cafe  o godz. 17.00 w Ogrodach Geyera ul. Piotrkowska 295 w Łodzi.

Prelegentkami będą: Magdalena Barbara Jęczmień psycholog i pedagog, Monika Bajon właścicielka Restart Szkoła Jazdy oraz Aleksandra Tatarczuk strateżka, twórczyni treści, swoje doświadczenie zdobywała pracując w wielu branżach sektora kreatywnego.

Organizatorami wydarzenia są: właścicielka agencji PR&marketing Sztyblety PR Wiktoria Czarnecka, trenerka mentalna, właścicielka marki Artofbrain Agnieszka Ciesielska-Quesada oraz Obiecana Cafe w Łodzi.

W Dniu Kobiet poruszamy MOC MOTYWACJI! Gdy na wiosnę pragniemy dokonać zmian, stawiamy sobie cele i chcemy się zmobilizować, bywa, że nam nie wychodzi i wtedy jesteśmy na siebie złe… Jak sobie z tym poradzić? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie – Co ma wspólnego motywacja z samorealizacją? Z pasjami?

To już kolejne spotkanie z cyku bezpłatnych eventów dla kobiet, które dotyczą spraw, wpływających na rozwój zawodowy i biznesowy. Podczas eventów wystąpią różne prelegentki: od kobiet, które założyły własny biznes, piastują ciekawe stanowiska, przez konsultantów biznesowych, finansowych, psychologów, psychoterapeutów, dietetyków itp.

Event powstał z głębszej myśli nad problemami z którymi kobiety mierzą się zawodowo czy biznesowo w Polsce. Proste hasła o byciu pewną siebie mogą nie wystarczyć jeśli problem tkwi głębiej, np. w stereotypach, lękach, schematach wyuczonych w toku życia. Takie kwestie przekładają się na decyzje zawodowe i biznesowe.

Prelegentki:
MAGDALENA BARBARA JĘCZMIEŃ
: ukończyła studia psychologiczne (specjalność: psychologia zdrowia i kliniczna) oraz pedagogiczne. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu diagnozy psychologicznej. Skończyła Studium terapii poznawczo-behawioralnej. Dodatkowo na chwilę obecną ukończyła przeszło 500h certyfikowanych szkoleń psychoterapeutycznych. Członkini całościowego 4-letniego kursu w Szkole Psychoterapii w Warszawie w nurcie integracyjnym.

Magda opowie: Co jest opakowaniem? A co jest w opakowaniu? Czy zadajemy sobie takie pytanie, otrzymując upominek? A czy możemy zrobić samemu sobie upominki? Zadowalające nas samych…
Czy naszymi upominkami może być znajomość i rozwój samych siebie?
Podczas paru minut wystąpienia zostaną przedstawione informacje dotyczące motywacji, która nie zawsze musi być związana z zewnętrznym uznaniem, a rozwijać nasze umiejętności, dawać nam wiedzę, możliwość korzystania z naszych zasobów, zaspokajać nasze potrzeby, wpływać korzystnie na nasze emocje, myśli, reakcje, zachowania…dawać nam możliwość kroczenia naszą własną drogą…
Odbędzie się próba odpowiedzi na pytanie- Co ma wspólnego motywacja z samorealizacją? Z pasjami?

 

MONIKA BAJON: przedsiębiorca, instruktor nauki jazdy. Od 2004 roku w branży motoryzacyjno-szkoleniowej. Pierwsza szkoła jazdy Moniki działała przez 10 lat pod szyldem Auto-szkoła BAJON. Potem miał miejsce kryzys i decyzja o jej zamknięciu. Nazwa drugiej firmy, powołanej do życia po 4-letniej przerwie nie jest przypadkowa. Szkoła Jazdy RESTART, którą Monika prowadzi obecnie to rezultat zresetowania przekonań i podejścia do biznesu. RESTART odrodził się jak Feniks z popiołów prezentując nową, wyróżniającą się w branży jakość. Oprócz indywidualnego podejścia do każdego kursanta, szkoła kładzie nacisk na przygotowanie mentalne do zdawania państwowego egzaminu na prawo jazdy.
Kandydaci na kierowców otrzymują tutaj wsparcie i pracę nad ich podświadomymi, często niewspierającymi przekonaniami, które determinują wyniki ich kolejnych nieudanych egzaminów.

Monika opowie swoją historię. Udowodni, że porażka może stać się cenną lekcją i służyć rozwojowi oraz samodoskonaleniu. Będzie chciała dać świadectwo temu, że wszystko dzieje się po coś a każda zmiana prowadzi do lepszego. Akceptując to co przynosi życie, łatwiej jest nam czerpać z niego pełnymi garściami a z drugiej strony marząc odważnie i zuchwale stawiając przed sobą kolejne cele mamy moc ich realizacji. Moc, z której najczęściej nie zdajemy sobie sprawy.
Feel free to change the style….

ALEKSANDRA TATARCZUK: jest strateżką i twórczynią treści, a swoje doświadczenie zdobywała pracując w wielu branżach sektora kreatywnego.

Pływała kajakami po zamarzniętej Wiśle pracując jako project manager w Fundacji Marka Kamińskiego. Stworzyła kwitnące ogrody społeczne z nieużytków w Gdańsku, prowadząc studio animacji kultury Dwa Ole. Odkryła najlepszą mozzarellę w Warszawie i wyprodukowała liczne festiwale związane z muzyką, designem, rzemiosłem i kulturą pracując jako producentka w magazynie Usta. Jest dziennikarką publikująca w Magazynie Usta, Magazynie Prestiż, Lustro i w innych. Przeprowadza wywiady z m.in. Okuniewską, Rusinkiem, Bovską, Gaboriaud i Sarsą.

Jest storytelką, marzycielką, miłośniczką jedzenia – żywym srebrem.

Ola opowie o: Zmieniam pracę! strategia zarządzania zmianą profesji

Na zmianę pracy, nawet taką o 180 stopni, nigdy nie jest za późno. Trzeba się tylko do niej przygotować. Opowie jak po 13 latach pracy jako animatorka kultury i producentka wydarzeń kulturalnych, została strategiem w agencji marketingowej. Podczas spotkania podzieli się historią swojej zawodowej zmiany, powie jak się do niej przygotowała i jak wygląda jej plan.

 

AGENDA SPOTKANIA:
– 17.00 Przywitanie gości, czas na luźne rozmowy i skorzystanie z oferty Obiecana Cafe!

– 17.30 otwarcie spotkania, krótkie info o idei Kobiecej Ligii Mistrzyń:

– 17.40 – wystąpienia prelegentek!
Magdalena Barbara Jęczmień
Monika Bajon
Aleksandra Tatarczuk

–  18.50 – czas na Wasze pytania

–  19.05 – losowanie PRowych nagród i NETWORKING

Partnerami wydarzenia są: Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie, Stowarzyszenie Sport Biznes Polska, NowyMarketing, Compensa Dystrybucja, TONdance, Mać i Nać, Agnieszka Borucz – Fotografia, Moye.Studio, SNH Drones, Ewelina Pacocha Make up Artist, Beauty Laser, Monika Łaźniewska Fotografia.

 

Pomysłodawczynie: Wiktoria Czarnecka i Agnieszka Ciesielska-Quesada to właścicielki dwóch odrębnych biznesów: jedna to naukowiec i właścicielka agencji marketingowej druga to trenerka mentalna. Poznały się na studiach pedagogicznych i spotkały znów po latach z bagażem doświadczeń zawodowych i tak postanowiły stworzyć przestrzeń wsparcia dla kobiet!

 

Organizatorki:
Sztyblety PR Wiktoria Czarnecka

W swojej pracy łączy PR & Marketing z wiedzą pedagogiczną. Zajmuje się budowaniem tożsamości marki. Doradza i szkoli z storytellingu, marketingu historycznego, sportowego. Interesuje się kreatywnością w marketingu. Członkini Stowarzyszenia Sport Biznes Polska. Współtwórca eventów: „Wakacje z PR” i autorka projektu „Wiślackie Pokolenia”.
Pracowała w Biurze Prasowym Wisły Kraków, jako kierownik ds. PR w RTS Widzew Łódź. Posiada doświadczenie z pracy w agencji PR, w której zajmowała się markami z branży FMCG oraz produktów sanitarnych. Prowadziła komunikację w mediach społecznościowych marek terytorialnych: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz Miasto Łódź. Autorka artykułów w książce „Marketing sportowy. Profesjonalne zarządzanie w sporcie”. Współpracuje z Nowym Marketingiem i Marketingiem w Praktyce.
Wykonała edycję merytoryczną Handbooka „Design Thinking Zmienia Łódzkie”. Była prelegentem m.in. na: Element Small Talks #1 Product & Interior, Którędy do Marketingu czy Creative Vibes, II Forum sąsiedzkie w Centrum OPUS, Rozwój NGO – nowoczesne metody i narzędzia, Lodzkie Innovation Days. Jest wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Należała do zespołu naukowego w Europejskim Regionalnym Centrum Ekohydrologii Polskiej Akademii Nauk w Łodzi przy międzynarodowym projekcie ATENAS JPI Water. Pisze doktorat z innowacji społecznych.
Miłośniczka piłki nożnej, zwiedzania fortyfikacji z okresu II wojny światowej, narciarstwa i wilków. Jeździ konno bo pasjonuje się polską kawalerią i szablą. Należy do Sieci Obserwatorów Burz oraz Ogólnopolskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej Przysposobienia Wojskowego Kobiet.

 

Agnieszka Ciesielska -Quesada- pedagożka, certyfikowana trenerka mentalna.
Towarzyszy osobom, które czują, że od jakiegoś czasu ich życie nie daje im satysfakcji i poczucia sensu. Potrzebują zmiany, jednak nie wiedzą jak zrobić pierwszy krok lub boją się go zrobić. Tym którym brakuje iskry do działania, a radość dawno schowali na dnie swojej życiowej szafy. Dostarcza narzędzi, pomaga wzmocnić umiejętności, rozpalić potencjał, pokonać lęki i blokady,żeby każdy z nas mógł ruszyć w świat jak to mawiał ks. Jan Kaczkowski „Na pełnej petardzie”, bo życie mamy jedno i nie ma biletów powrotnych.
Motto,: „Dawniej chodziło o siłę mięśni, potem o siłę intelektu, w przyszłości będzie chodziło o siłę serca”
Prywatnie pasjonatka wędrówek górskich, salsy kubańskiej oraz podróży niekoniecznie tylko tych dużych i dalekich, ale również tych, które pozwalają odkryć cuda tuż za rogiem.

lodz

Udostępnij wpis:

22 lutego 2023