Kandydaci do Samorządu Studentów 2023

Kandydaci
Zakończyliśmy nabór chętnych osób do współtworzenia Samorządu Studentów WSEiZ!

Kandydaci mieli za zadanie odpowiadać na pytania dotyczące swoich zainteresowań, silnych stron oraz podstawowych zasad, którymi powinien kierować się student. Dodatkowo, przedstawili swoje spojrzenie na rozwój Samorządu oraz pomysły, jakie mają na jego poprawę. Teraz pragniemy zaprezentować ich Wam!

Swój głos na poszczególnych kandydatów będzie mogli oddać już w najbliższych dniach.

Wybory odbędą się w piątek 10.11 i w sobotę 11.11 w pełni ONLINE!

LINK DO GŁOSOWANIA: https://forms.office.com/e/we2TfgALcp

 

 • Marina Alimpieva Architektura – Mam mnóstwo pomysłów, ale zdaję sobie sprawę, że ich realizacja wymaga spójności działań. Angażuję się zarówno indywidualnie, jak i w pracy zespołowej, inicjując działania oraz wspierając idee innych. Przyjmuję każde zadanie z pełną odpowiedzialnością, efektywnie komunikując się nawet w trudnych sytuacjach. Ciągle się rozwijam poprzez udział w różnorodnych warsztatach, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych, również międzynarodowych. Oprócz ukończonych projektów mam doświadczenie jako współautorka książki, co świadczy o mojej zdolności do pisania i komunikacji. Do moich własnych inicjatyw zaliczę współorganizatorstwo akcji feministyczno-urbanistycznej w Warszawie.

 

 • Julia Poreda, Architektura – Posiadam bogate doświadczenie w pracy w samorządzie, gdzie wcześniej pełniłam funkcję opiekuna sekcji charytatywnej. Moje zaangażowanie w działalność charytatywną świadczy o wrażliwości społecznej i chęci pomagania innym. Jestem osobą pełną inicjatyw i energii i aktywnie angażuję się we wszelkiego rodzaju projekty. Proaktywne podejście do życia sprawia, że jestem zawsze gotowa do podjęcia wyzwań i współtworzenia nowych projektów na rzecz społeczności studenckiej. Poza swoim zaangażowaniem społecznym, pasjonuję się żeglarstwem. Dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami z entuzjastycznymi młodymi uczestnikami, prowadząc zajęcia żeglarskie na malowniczych mazurach.

 

 • Kamila Śniatkowska, Architektura – W Samorządzie Studenckim aktywnie działałam od niespełna dwóch lat, aktualnie obejmuję funkcję Sekretarza, Event Managera oraz Media Managera. Reprezentuję Uczelnię oraz Samorząd pełniąc obowiązki Wiceprzewodniczącej Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Niepublicznych. Jestem osobą niezwykle zorganizowaną, w ciągłym ruchu, podejmującą wiele wyzwań. Nieustannie wyznaczam sobie nowe cele, które z powodzeniem realizuję. Kontakt z drugim człowiekiem dostarcza mi energii do działania. Moje zainteresowania jak podróże, moda czy sztuka są inspirujące oraz powiązane z kierunkiem studiów. Wierzę, że mój dalszy udział w działaniach Samorządu Studenckiego pozwoli na jego rozwój.

 

 • Łukasz Łepecki, Architektura – Z chęcią angażuję się w akcje/działania, z którymi się identyfikuję, które służą większemu celowi/dobru ogółu. Myślę, iż jestem też dobry/przydatny podczas tzw. „burz mózgów”, kiedy należy „coś” wymyślić, celem późniejszej realizacji. Zawodowo pracuję w biurze projektowym. W wolnym czasie współprowadzę fundację tyMMMczasy zajmującą się pomaganiem bezdomnym zwierzętom. Jestem książkoholikiem. Studia to najpiękniejszy okres w życiu. Więc przede wszystkim należy się cieszyć z życia i być uczciwym wobec siebie i innych. Pereat tristitia, pereant osores.

 

 • Karolina Sońta, Architektura – Moja kreatywność wyraża się w różnorodny sposób, zależnie od tematu, który mnie zaciekawi, czy to związany z moimi zainteresowaniami lub poziomem wiedzy na dany temat. Jestem osobą kreatywną, zawsze przychodzi mi do głowy jakiś pomysł, ale również świetnie czuję się wykonując proste zadania. Oprócz mojej pasji do tańca jazzowego, którą rozwijam, kończąc dwuletnie studium, uwielbiam wykonywać kreatywne prace ręczne, takie jak lepienie z gliny czy szydełkowanie. Ponadto, moją miłością są malowanie i rysowanie. Uważam także, że warto organizować więcej wydarzeń integrujących studentów, na przykład wspólne wyjazdy czy wycieczki.

 

 • Karina Biedrzycka, Architektura – W sytuacjach różnych dostosowuję się, ale najbardziej cenię twórcze wyzwania, takie jak projektowanie stron internetowych, tworzenie grafik czy organizowanie różnorodnych eventów, spotkań, atrakcji i wyjazdów. Moją pasją są także rolki i rysowanie, a w wolnym czasie uprawiam różne sporty, chodzę na siłownię i czytam książki – nie lubię się nudzić. Pragnę, aby wszyscy studenci w pełni wykorzystywali ten czas, tworząc niepowtarzalne wspomnienia.

 

 • Julia Rezner, Architektura – Mam szeroki zakres wiedzy w sportach wodnych takich jak pływanie czy kajakarstwo. Wiem jak działa wyposażenie zaplecza sportowego, kiedy są organizowane ważne eventy sportowe i gdzie najlepiej ubiegać się o zniżki na karnety na pływalnie lub siłownie. Zasada, którą powinien kierować się student brzmi: bądź uczciwy i rzetelny wobec siebie i innych.

 

 • Krystian Różycki, Zarządzanie – Moje mocne strony? Komunikatywność, wytrwałość, kreatywność, zaangażowanie. Najlepiej odnajduję się w roli koordynatora, skarbnika oraz organizatora eventów. Mam doświadczenie w obszarze fotografii i mediów społecznościowych, a w wolnym czasie pracuję jako manager restauracji. Jestem zdolny zarówno w nauce, jak i w tworzeniu dobrej atmosfery. Mam nadzieję, że moja kreatywność oraz umiejętności przyczynią się pozytywnie do mojej kandydatury. Myślę, że bardzo dobrze wpasuję się w szeregi samorządu.

 

 • Mateusz Ciecierski, Zarządzanie – Cieszę się, gdy muszę wykonać zadania, ale równie chętnie wymyślam coś nowego i proponuję innowacyjne rozwiązania. Uwielbiam podróżować, spędzać czas z przyjaciółmi i uczestniczyć w różnych imprezach. Uważam, że studia to nie tylko nauka, ale także możliwość poznawania nowych ludzi. Mimo, że nie miałem wcześniej doświadczenia w pracy w samorządzie ani w szkole średniej czy podstawowej, jestem gotów spróbować swoich sił tutaj.

 

 • Nikola Michałowska, Zarządzanie – Czuję się dobrze w roli osoby, która wykonuje powierzone zadania lub koordynuje pracę innych. Moje mocne strony to pracowitość, pozytywne nastawienie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz kreatywność. Interesuję się organizacją eventów i rozwijam swoje umiejętności w tej dziedzinie. W wolnym czasie chętnie uczęszczam na zajęcia taneczne lub spędzam czas ze znajomymi. Najważniejszym celem studenta powinno być dążenie do samorozwoju (nieustanne rozwijanie swoich pasji i poszukiwanie drogi zawodowej).

 

 • Nastassia Mitrafanava Architektura – Dzięki mojemu analitycznemu umysłowi przyjmuję pragmatyczne podejście do wykonywanych zadań, bez względu na to, czy polega to na doskonaleniu czyjegoś pomysłu czy tworzeniu czegoś od podstaw. Jeśli ktoś ma trafny i interesujący pomysł, dlaczego nie rozwijać go w coś jeszcze bardziej fantastycznego? Czas wolny często spędzam online ze znajomymi, nawet pomimo odległości, wymyślam nowe sposoby na wspólne spędzanie czasu. Muzyka to moja pasja, która pomaga mi wejść w nastrój pracy. Uwielbiam techno, które stymuluje mój umysł do aktywności. Poza tym, czerpię satysfakcję z poszukiwania nowych utworów i dodawania ich do mojej kolekcji. Uwielbiam szydełkować zabawki dla dzieci, takie jak misie, wieloryby czy kotki. Widok uśmiechu na twarzach dzieci, gdy daję im coś wykonanego z sercem, jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujący. W literaturze poszukuję nietypowych fabuł, które pozwalają mi wyciągać nieoczekiwane wnioski.

 

 • Polina Kopot, Architektura Wnętrz – Mam wiele pomysłów i pasji. W czasie wolnym odwiedzam siłownię i dzielę się z dziećmi swoją miłością do rysowania, tworząc fascynujące obrazy. Poza tym, uwielbiam czytać i zdobywać nowe umiejętności. Od czasu do czasu biorę udział w tańcach i organizuję dla kobiet zajęcia związane z rysowaniem. Uważam, że nauka to indywidualny wysiłek, za który jesteś odpowiedzialny tylko Ty sam. Ponadto, bardzo lubię nawiązywać kontakt z ludźmi i prowadzić rozmowy.

 

 • Ihor Tochii, Zarządzanie – Jestem kamerzystą i zajmuję się zarządzaniem mediami społecznościowymi jako hobby. Moją pasją są boks oraz montaż wideo, a w czasie wolnym studiuję mikroekonomię i matematykę. Jestem pragmatycznie nastawiony do życia i ukończyłem Szkołę Liderów.

 

 • Kinga Muda, Budownictwo – Na studiach pierwszego stopnia czynnie opiekowałam się Grupami Erasmus integrując ich ze studentami WSEiZ oraz studentami innych uczelni. Mam wiele pomysłów, które mogłyby polepszyć socjalne życie studenckie oraz praktycznych pomysłów na zaciekawienie zawodem studentów Budownictwa. W myśl równowagi, student oprócz nauki i pracy, musi też móc znaleźć czas i możliwości na integrację i zdobywanie pewności w komunikacji. Pomiędzy nauką, próbą czynnego rozpoczęcia kariery zawodowej, potrzebny jest czas na życie studenckie, spotkania towarzyskie i te w obrębie pasji. Dodatkowo, mam pomysły na szkolenia zawodowe dla studentów Budownictwa i Architektury, które mam nadzieję móc zrealizować w najbliższym czasie.

 

 • Sasza Swinney, Architektura – Najlepiej czuje się pracując w zgranej grupie, wtedy jestem najbardziej kreatywny. Uwielbiam robić zdjęcia (byłem fotografem na kilku wydarzeniach). Moją pasją jest żeglarstwo, w tej dziedzinie mam duże doświadczenie. Ważne, żeby się skupić na tym, co na prawdę się lubi.

 

 • Marlena Pokojska, Budownictwo – Zarówno w roli dowodzącej, jak i wykonawczej czuję się dobrze. Uważam, że trzeba potrafić odnaleźć się w każdej sytuacji. Bez względu na objętą funkcje dążę do realizacji powierzonych misji, zawsze mam jakieś pomysły, które usprawniają pracę moją, bądź pracę drugiej osoby. W wolnych chwilach staram się zbierać i przyswajać wiedzę w zakresie księgowości. Siatkówka, spacery, podróże oraz gotowanie są to czynności, które również sprawiają mi ogromną przyjemność. Myślę, że każdy student potrzebuje trochę rozrywki, oderwania się od pracy czy zajęć, dlatego chciałabym się z wami podzielić swoimi pomysłami dotyczącymi zrobienia czegoś wspólnie w czasie wolnym.

 

 • Jagoda Wujciuk, Wzornictwo – Jestem człowiekiem akcji i idei, uwielbiam być prawą ręką oraz mam predyspozycje do bycia liderem. Moje talenty i atuty to empatia, kreatywność, konkretne podejście, dążenie do rozwoju, umiejętność naprawiania sytuacji oraz pozytywna energia. Interesuję się żeglarstwem. Ponadto, moją pasją są rysunek, malarstwo, fotografia, psychologia pozytywna oraz taniec, które łączę z szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Czas wolny lubię spędzać z przyjaciółmi lub zaczytaną w ciekawej książce. Wierzę, że ludzie płynący tą samą łodzią powinni sobie nawzajem pomagać. W samorządzie chciałabym rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe, przy jednoczesnym działaniu na rzecz dobra naszej społeczności.

 

Udostępnij wpis:

8 listopada 2023