Juwenalia Uczelni Niepublicznych

Juwenalia Uczelni Niepublicznych
Po 2 latach nieobecności wracają Juwenalia Uczelni Niepublicznych! Kultowe wydarzenie organizowane przy współpracy z uczelniami niepublicznymi w Warszawie.
Tegoroczna edycja jest V EDYCJĄ wydarzenia. Z tej okazji zapraszamy na ”Klubowe Juwenalia Uczelni Niepublicznych”, które odbędą się 21 maja, w lokalu Klub Opera.
Event klubowy odbędzie się w jednym z najbardziej popularnych lokali w samym centrum Warszawy – KLUB OPERA w podziemiach Opery Narodowej. Jest to lokal położony w samym sercu Warszawy, który ugości i zauroczy swoim klimatem najbardziej wyszukane gusta. Bardzo dobra lokalizacja spowoduje, że każdy bez problemu będzie mógł dotrzeć na miejsce eventu.
Do tego jest to miejsce słynące z najwyższej jakości obsługi klienta. W klubie zagra gwiazda- DJ MANDEE. Słynący ze swojej współpracy z międzynarodowymi i ogólnopolskimi wytwórniami DJ ma na swoim koncie kilka bardzo rozpoznawalnych hitów. Jego remis hitu „Pocałuj mnie lato” jeszcze niedawno wdarł się na szczyt Poplisty RMF FM pozostając na nim 5 tygodni. W serwisie youtube hit ma ponad 6 milionów wyświetleń. Innymi znanymi produkcjami DJ’a są m.in. oficjalny remix hitu „Superstar” (3 mln wyświetleń na YT) czy kultowego „Coco Jambo” (19 mln wyświetleń na YT). Ponadto, będzie można spodziewać się największych hitów muzycznych z ostatniego okresu.
juwenalia""

Udostępnij wpis:

16 maja 2022