II TARGI ART MARKET POLAND POD PATRONATEM WSEIZ

II TARGI ART MARKET POLAND POD PATRONATEM WSEIZ

IMG 7342

W dniach 18-19 października 2014 r. odbyły się II Targi Młodych Projektantów ART MARKET POLAND 2014. Patronat edukacyjny nad wydarzeniem objęła Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Uczelnię na targach reprezentowali absolwenci kierunku Architektura Wnętrz WSEiZ: Marcin Skubisz, który zaprezentował m.in. prototypy stolików kawowych, wieszaków i krzeseł oraz Iwona Dłutek-Radecka, Renata Jachtoma i Marcin Glezner (firma Wooow Projekt) z kolekcją biżuterii. Miejsce targów: Dom Towarowy Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25.

ART MARKET POLAND – to wystawa skupiającą kilkuset polskich młodych projektantów i twórców z całego kraju. Dzięki temu wydarzeniu artyści mają szansę pokazać swoje prace, a przez to zaistnieć na rynku, budować swoją markę i rozwijać karierę.

Celem targów było promowanie młodych  twórców reprezentujących różne kierunki artystyczne, dlatego podzielono je na pięć kategorii:

1. FASHION – Projektanci odzieży, obuwia oraz dodatków;

2. BIŻU – Twórcy oryginalnej biżuterii;

3. DESIGN – Projektanci wzornictwa; przemysłowego; meble, oświetlenie, ceramika;

4. KIDS – Projektanci tworzący rzeczy; dedykowane dzieciom – ubranka, zabawki, edukacja;

5. ART – Malarstwo, rysunek, kolaż, rzeźba oraz przedmioty niemieszczące się w powyższych kategoriach, a cechujące się dużą wartością artystyczną i estetyczną.

W strefie EDU zaprezentowane były uczelnie oraz placówki kształcące w kierunkach artystycznych.

Więcej:

http://www.artmarketpoland.pl/

Link do wydarzenia  na Facebooku:

https://www.facebook.com/artmarketpoland

Udostępnij wpis:

10 października 2014