Giełda zagadnień badawczych

Giełda zagadnień badawczych

Giełda zagadnień badawczych to zestawienie tematów, w których urzędnicy poszukują aktualnej wiedzy i rozwiązań popartych badaniami naukowymi. Jest to zebrane w jednym miejscu zapotrzebowanie badawcze urzędu i jednostek miejskich, mające na celu inspirowanie współpracy międzysektorowej.

Zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem tematów (dostępne są również tutaj):

Zachęcamy do inspirowania się zaproponowanymi tematami a w przypadku zainteresowania nawiązaniem współpracy zapraszamy do kontaktu z zespołem projektu Naukowa Warszawa naukowa@um.warszawa.pl. Po wstępnych ustaleniach zostanie przekazany kontakt do opiekuna merytorycznego danego tematu, który będzie wspierać realizację projektu badawczego w zależności od możliwości i ustaleń.

Dzięki temu naukowcy mogą uwzględnić aktualne wyzwania miasta w swojej pracy badawczej lub dydaktycznej, zwiększając jej wartość praktyczną. Współpraca ułatwia też dostęp do danych gromadzonych przez miasto.

Zagadnienia mogą być podejmowane przez naukowców i studentów w dogodnej formie np. prac dyplomowych, projektów studenckich lub jako tematy badań prowadzonych przez zespół naukowców.

Jeśli we wskazanych obok źródłach informacji nie znaleźli Państwo odpowiednich tematów lub partnerów do współpracy, prosimy o kontakt z zespołem Naukowa Warszawa naukowa@um.warszawa.pl.

Więcej informacji o działaniach miasta skierowanych do sektora nauki znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: um.warszawa.pl/waw/wspolpraca-z-nauka

Udostępnij wpis:

9 listopada 2022