Fotorelacja z Krajowej Konferencji Parlamentu Studentów RP

Samorząd Studencki WSEiZ
Między 11-14 kwietnia 2024 r. obyła się XIX Krajowa Konferencja Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Przedstawicielki Samorządu Studenckiego WSEiZ wyruszyły do malowniczego Kościeliska, by wziąć udział w największym wydarzeniu Parlamentu Studentów RP. Przez intensywne dni nie tylko integrowałyśmy się z samorządowcami z całej Polski, ale przede wszystkim zdobywałyśmy nową wiedzę i szkoliłyśmy się u specjalistów Parlamentu Studentów. To niezwykłe doświadczenie pozwoli nam nie tylko na rozwój osobisty, ale także na podniesienie jakości działalności naszego Samorządu. Teraz pełne zapału dzielimy się zdobytą wiedzą i narzędziami z naszymi kolegami i koleżankami!

Krajowa Konferencja PSRP jest wydarzeniem skierowanym do członkiń i członków samorządów studenckich wszystkich uczelni w Polsce. XXIX edycja Konferencji odbyła się w dniach 11-14 kwietnia w Kościelisku. W trakcie czterech dni wydarzenia uczestnicy mieli okazję wziąć udział w wielu aktywnościach merytorycznych.

Mając na uwadze różnorodne potrzeby samorządowców i samorządowczyń z całego kraju, tematy poruszane podczas wszystkich aktywności były zróżnicowane, a każdy z uczestników i uczestniczek miał dowolność w ich wyborze. W bogatej ofercie szkoleń znalazły się spotkania związane m.in. z jakością kształcenia, umiędzynarodowieniem, współpracą zewnętrzną, aspektami prawnymi, RODO, wykorzystaniem nowych technologii oraz rozwojem kompetencji miękkich.

Źródło: https://konferencja.psrp.org.pl/#owydarzeniu

Udostępnij wpis:

25 kwietnia 2024