Ekologia, czy to ważne dla Twojej przyszłości?

Ekologia, czy to ważne dla Twojej przyszłości?

IMG 7342

Jeśli masz wątpliwości czy zmienia się klimat spójrz dziś za okno. Jest 20.XII.2019 r., a temperatura powietrza w Warszawie, w ten piękny słoneczny dzień to 10°C! Klimat się zmienia, to fakt, a wraz z nim zmienia się otaczająca nas rzeczywistość. W swoim najnowszym singlu tą ważną dla przyszłości nas wszystkich kwestię porusza Ada Fijał. Singiel JUTRO otwiera projekt budzenia świadomości ekologicznej przez popkulturę i zapowiada minialbum EkoWoman.

Premiera klipu do piosenki odbyła się w poniedziałek 16.XII w hotelu Holiday Inn w Warszawie. WSEiZ uczestniczyła w tym niecodziennym dla nas wydarzeniu. Jako partner projektu serdecznie zapraszamy do obejrzenia teledysku!

Scenariusz i reżyseria wideoklipu: Hubert Patynowski. Tekst: Michał Walczak. Muzyka: Andrzej Izdebski. Wokal: Ada Fijał. Wystąpili: Karolina Czarnecka, Paweł Deląg, Mariusz Drężek, Ada Fijał, Hania Marczykowska, Grażyna Wolszczak, Mirosław Zbrojewicz, Marieta Żukowska. Pomysł na postać EkoWoman: Michał Walczak. Producent artystyczny: Ada Fijał. Producent: Mariusz Sielwanowski. Partnerem głównym projektu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Partnerzy: Platige Image, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie, Cisowianka, Jet Line. Wsparcia udzieli również: Holiday Inn Warsaw, Heliograf, Studio Las, Kajmex, Drukfirmowy.

Udostępnij wpis:

19 grudnia 2019