EGZAMIN TOEIC – SPOTKANIE

EGZAMIN TOEIC – SPOTKANIE

IMG 7342

W sobotę 22 kwietnia 2017 r. w sali nr 41 w gmachu WSEiZ przy ul. Rejtana 16 odbędzie się spotkanie z Piotrem Banasiakiem z firmy ETS Global. Zaprezentuje on studentom szczegóły dotyczące egzaminu językowego TOEIC, przeznaczonego dla osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym. Zapewnia on precyzyjny pomiar umiejętności językowych, w zakresie rozumienia ze słuchu, czytania oraz gramatyki.

Certyfikat TOEIC (Test of English for Inernational Communication) został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu na rzetelny i obiektywny test znajomości języka angielskiego w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku. TOEIC jest egzaminem skupionym na testowaniu biegłości posługiwania się językiem w biurze, podczas spotkań, negocjacji czy podróży służbowych.

Obecnie wyniki TOEIC są uznawane przez ponad 14 000 firm, agencji rządowych oraz programów nauczania języka angielskiego w ponad 150 krajach na całym świecie. Od ponad 30 lat testy TOEIC wyznaczają standardy oceny kompetencji językowych w środowisku pracy.

Szczegółowe informacje na temat certyfikatu TOEIC na stronie: www.wseiz.pl

Udostępnij wpis:

20 kwietnia 2017