DO 26.04.2020 r. PRZEDŁUŻENIE ZDALNEGO PROWADZENIA ZAJĘĆ

DO 26.04.2020 r. PRZEDŁUŻENIE ZDALNEGO PROWADZENIA ZAJĘĆ

IMG 7342


Szanowni Państwo,
w związku z decyzją Premiera Rządu RP o przedłużeniu w Polsce stanu epidemii informujemy, że wszystkie zajęcia dydaktyczne w tradycyjnej formie zostały zawieszone do 26 kwietnia włącznie.

ZARZĄDZENIE nr 11/2020 Rektora Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie nr z dnia 9.04.2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19

Przypominamy, że odwołane zostały także egzaminy dyplomowe, poprawkowe oraz dyżury Rektora, Prezydenta, Prorektorów, Dziekanów i Prodziekanów. Nieczynne są Biblioteka i Czytelnia WSEiZ, a dyżury Dziekanatów zostały ograniczone.
Prosimy o komunikowanie się z pracownikami Uczelni za pomocą korespondencji mailowej lub kontaktów telefonicznych (wykaz kontaktów administracji WSEiZ).

Informacje o zasadach i formach kształcenia zdalnego w WSEiZ znajdziecie Państwo w artykule PRAKTYCZNE INFORMACJE NA TEMAT ZDALNEGO PROWADZENIA ZAJĘĆ W WSEiZ

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie prosimy o rozważne zachowanie oraz stosowanie się do zaleceń dotyczących przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, które znajdują się na stronie www.gov.pl/web/koronawirus.

Udostępnij wpis:

9 kwietnia 2020