DO 10.04.2020 WSTRZYMANE ZAJĘCIA W TRADYCYJNEJ FORMIE

DO 10.04.2020 WSTRZYMANE ZAJĘCIA W TRADYCYJNEJ FORMIE

IMG 7342


Szanowni Państwo,
w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii decyzją Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego do 10 kwietnia włącznie zostały zawieszone wszystkie zajęcia dydaktyczne w tradycyjnej formie dla studentów, słuchaczy studiów podyplomowych oraz uczestników kursów .

Przypominamy, że odwołane zostały także egzaminy dyplomowe, poprawkowe oraz dyżury Rektora, Prezydenta, Prorektorów, Dziekanów i Prodziekanów. Nieczynne są Biblioteka i Czytelnia WSEiZ, a dyżury Dziekanatów zostały ograniczone.
Prosimy o komunikowanie się z pracownikami Uczelni za pomocą korespondencji mailowej lub kontaktów telefonicznych (wykaz kontaktów administracji WSEiZ).

Władze Uczelni, kadra akademicka oraz pracownicy administracji dokładają wszelkich starań aby jeszcze w tym semestrze w pełni zrealizować program studiów. Aktualnie zajęcia odbywają się z wykorzystaniem różnych metod i technik kształcenia zdalnego. Ćwiczenia terenowe, warsztaty plenerowe oraz część ćwiczeń laboratoryjnych planujemy zrealizować pod koniec semestru, natomiast egzaminy z przedmiotów, które kończą się w pierwszej połowie semestru odbędą się w czasie letniej sesji egzaminacyjnej. Wymaga to od nas wszystkich, nauczycieli, studentów i pracowników administracji większego wysiłku i nakładu pracy oraz samodyscypliny. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tej niecodziennej sytuacji.

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie prosimy o rozważne zachowanie oraz stosowanie się do zaleceń dotyczących przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, które znajdują się na stronie www.gov.pl/web/koronawirus.

Udostępnij wpis:

23 marca 2020