Darmowy webinar “Prawo pracy – co powinieneś wiedzieć zanim zaczniesz staż lub pracę?”

Darmowy webinar “Prawo pracy – co powinieneś wiedzieć zanim zaczniesz staż lub pracę?”

Wakacje to dla studentów i świeżo upieczonych absolwentów uczelni wyższych idealny czas na to, by rozpocząć staż lub pracę. Pierwsze kroki na rynku pracy wiążą się jednak z wieloma niewiadomymi. Zastanawiasz się, jaki rodzaj umowy będzie dla Ciebie najlepszy? Masz wątpliwości dotyczące przepisów prawa pracy?

Już 25 maja (środa) zapraszamy na darmowy webinar “Prawo pracy – co powinieneś wiedzieć zanim zaczniesz staż lub pracę?”, organizowany wspólnie z ABB. Podczas spotkania ekspertki ABB odpowiedzą m.in. na pytania takie jak:

  • czym różnią się rodzaje umów,
  • jak staż pracy wpływa na ilość przysługujących Ci dni urlopowych,
  • w jaki sposób wyliczyć długość okresu wypowiedzenia.

Zapisy na webinar: app.livestorm.co/talentplace

Webinar to również doskonała okazja do tego, by zapytać o nurtujące Cię kwestie związane z rozpoczęciem pracy lub stażu. Wejdź na rynek pracy pewnym krokiem, bez stresu i niepewności!

Start o godz. 17:00. Wydarzenie poprowadzi Bogna Sayna, PR Specialist w Talent Place, a trenerkami, które odpowiedzą na Wasze pytania są:

Dorota Wojtala-Kwaśnik – z HR związana od zawsze; już w trakcie studiów psychologicznych zaczęła swoją przygodę z krakowską agencją rekrutacyjną, a potem kontynuowała pracę w dużych, międzynarodowych korporacjach. Ma sporo doświadczania w różnych obszarach związanych z HR, dlatego bardzo dobrze odnajduje się w obecnej roli HR Business Partnera.  W ABB  już ponad 4 lata. Prywatnie, mama wesołej trójki – syna i córek bliźniaczek, amatorka urządzania wnętrz i dawania starym meblom nowego życia.

Emilia Kulpok – Pasjonatka ludzkiego potencjału i możliwości rozwoju. Już w trakcie studiów z zarządzania zasobami ludzkimi na UJ zaczęła zbierać pierwsze doświadczenia, zarówno dzięki prowadzeniu Koła Naukowego „Strateg”, jak i w ramach praktyk w obszarze HR. Posiadane dziś 11-letnie doświadczenie, w firmach różnej wielkości, działających zarówno w środowisku startupowym jak i korporacyjnym,  pozwala jej patrzeć na rozwój firmy, wyzwania i procesy z różnych perspektyw. Obecnie realizuje się w roli HR Business Partnera w ABB. Jest również coachem wspierającym innych w realizacji ich celów i marzeń. Prywatnie: uwielbia eksplorować z mężem nowe miejsca na Ziemi, tańczyć salsę kubańską i pić dobrą włoską kawę. Pasjonatka kultury starożytności i świata science-fiction.

 

talentplace""

Udostępnij wpis:

24 maja 2022