Czwarty wykład, Projekt od A do Z – Porady Praktyków

Czwarty wykład, Projekt od A do Z – Porady Praktyków
Zapraszamy do udziału w czwartym spotkaniu z cyklu „Projekt od A do Z – porady praktyków”, które odbędzie się w dniu 24.03.2022 r. (czwartek) o godzinie 16.30 w sali nr 4R w budynku WSEiZ przy ul. Rejtana 16.

Wykład wygłosi Pani Iwona Durka – inżynier, architekt wnętrz, prowadząca program „Pomysłowe projekty” w HGTV, absolwentka WSEiZ. Prowadzi pracownie projektową DURKA ARCHITEKTURA, w której zajmuję się projektowaniem wnętrz prywatnych (mieszkania i domy), wnętrz usługowych oraz tworzeniem koncepcji budynków mieszalnych i usługowych. Oprócz tego nadzoruje projekty obejmując je nadzorem autorskim współpracując z wykwalifikowanymi podwykonawcami z dziedziny budowlanej i wykończenia wnętrz.

Temat wykładu to: Koniec studiów … i co dalej? O tym jak zaistnieć w świecie architektury i odnaleźć swoje miejsce na rynku projektowania wnętrz. 

Prelekcje przeznaczone są przede wszystkim dla studentów kierunku architektura, architektura wnętrz i wzornictwo, ale studenci pozostałych kierunków prowadzonych na Wydziale Architektury także znajdą wiele ciekawych wątków dla siebie.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji.

iwona_durka""

Udostępnij wpis:

17 marca 2022