Builder - spotkanie z APA Wojciechowski i Tremco 27.10.2023

Builder
WARSZTAT MŁODEGO ARCHITEKTA

w dniu 27 października 2023 r. Builder organizuje Warsztat Młodego Architekta z pracownią APA Wojciechowski oraz z firmą Tremco. Zapraszamy studentów architektury do siedziby Tremco.

Wykład poprowadzi Jan Chwedczuk, architekt z firmy APA Wojciechowski Architekci oraz arch. Paulina Pilichowska z Tremco CPG Poland.

 

w programie:

  • Odkryj kluczowe elementy efektywnego warsztatu pracy architekta. Dowiedz się, jak organizować swoją pracę, aby osiągać najlepsze rezultaty.
  • Poznaj źródła wiedzy, które pomogą Ci stale się rozwijać. Zdobądź wskazówki dotyczące samokształcenia i inspiracji w dziedzinie architektury i budownictwa.
  • Dowiedz się jak uczestnictwo w konkursach może wpłynąć na Twój rozwój zawodowy i osobisty?
  • Zrozum jak współpraca między specjalistami różnych branż prowadzi do bardziej zintegrowanych i efektywnych rozwiązań projektowych?
  • Przyjrzyj się z bliska przykładom zrealizowanych projektów i obiektów. Jakie wyzwania napotkano i jak zostały one pokonane? Wspólne sukcesy architektów i ich zespołów.
  • Poznaj różnorodność zawodu architekta. Jakie możliwości kryją się w pracy zarówno w firmie architektonicznej, jak i u producenta materiałów budowlanych? Jak dostosować swoje umiejętności do różnych kontekstów zawodowych?

 

Szczegóły spotkania w załączonym poście. https://www.facebook.com/4YoungArchitects/posts/pfbid0pk9siSmk8SxzjXR1zZyHuK56g3qBpyM5Vkqe1BR4fSkBYsit7jb5g1sUkDkHNvycl

 

GDZIE, KIEDY:

27 października 2023 roku,

godzina 11:00,

siedziba TREMCO CPG Poland

Warszawa, ul. Marywilska 34, budynek C1, piętro II

 

builder

Udostępnij wpis:

23 października 2023