BRICK AWARD 2021

BRICK AWARD 2021

IMG 7342

Szanowni Państwo,
w imieniu Organizatora, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie BRICK AWARD 2021, skierowanym jest do architektów i biur architektonicznych, których projekty wykorzystujące materiały ceramiczne zostały zrealizowane na terenie Polski i poza granicami kraju po 1 stycznia 2018 roku.

W 2013 roku, po raz pierwszy w Polsce odbyła się lokalna edycja konkursu Brick Award. Otwarta formuła pozwala na przegląd najciekawszych obiektów, zaprojektowanych przez polskich architektów a konkurs ma na celu promować polską architekturę i polskich architektów zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

Tegoroczna, piąta polska edycja konkursu Brick Award wyłoni kandydatów do kolejnej, międzynarodowej edycji Brick Award 2022.

Do nagrody Brick Award Polska mogą pretendować tylko gotowe realizacje. Szanse na zwycięstwo mają innowacyjne, oryginalne rozwiązania architektoniczne, do powstania których użyto materiałów ceramicznych. Realizacja może mieć miejsce także poza granicami kraju, ale na podstawie projektu polskiego architekta.

Z rywalizacji wyłączeni są architekci spoza Polski, nawet jeśli realizacja znajduje się na terenie Polski.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie brickaward.pl.

Udostępnij wpis:

7 stycznia 2021