Biuro Karier WSEiZ zaprasza

Biuro Karier WSEiZ zaprasza

Szanowni Studenci,
jeżeli potrzebujecie wsparcia w odkrywaniu swoich mocnych stron, potrzebujecie rozmowy na temat decyzji, co do kolejnych kroków na ścieżce rozwoju zawodowego, chcecie się upewnić, czy dobrze napisaliście CV – zapraszamy do skorzystania z propozycji Biura Karier WSEiZ.

W imieniu Anny Rękawek, zapraszamy Was do Biura Karier naszej uczelni w celu:

  • KONSULTACJI w sprawie pisania CV, przygotowania do rozmów rekrutacyjnych i  kreowania ścieżki kariery zawodowej, czyli  aktywnego funkcjonowania na rynku pracy – do czego niezbędne jest odkrycie swoich mocnych stron.

Konsultacje odbywają się na Teams we wtorki  w godzinach:

Osoby, które wolą spotkać się osobiście – zapraszamy we wtorek w ciągu całego dnia do pokoju nr 47 w budynku WSEiZ przy ul. Rejtana 16.

  • WARSZTATY ROZWOJU KOMPETENCJI MIĘKKICH – kompetencje do wyboru: komunikacja, praca w zespole, rozwiązywanie konfliktów, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie sobą w czasie, itp.

Warsztaty będą odbywać się cyklicznie, na razie zapraszam na pierwsze spotkanie na Teams – w poniedziałek 11 grudnia, godz. 18:00 – 20:00: Link do Teams

 

Biuro Karier ma również dla Was:  

  • OFERTY PRACY I PRAKTYK   – osoby, które zastanawiają się nad wyborem miejsca praktyk lub pracy, w zakładce Biura Karier znajdą oferty pracy i propozycje miejsc praktyk – a także linki do stron, na których takich ofert jest dużo więcej.
  • KONKURSY I WEBINARY – w zakładce Biura Karier  zamieszczamy też informacje o  konkursach i webinarach, na które studenci naszej uczelni  zapraszani są przez różne firmy i organizacje, zainteresowane Waszym udziałem, a często też perspektywicznie dalszą współpracą.

Kilka słów o Annie Rękawek:
„Jako nauczyciel akademicki prowadzę zajęcia z obszaru tematycznego  zarządzania kompetencjami w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania oraz w Grupie Uczelni Vistula. Jako trener rozwoju osobistego, trener biznesu i certyfikowany trener FRIS prowadzę szkolenia dla  grup odbiorców z różnych branż. Od października zaczęłam prowadzić dla Was Biuro Karier WSEiZ. Mam nadzieję, że  będziemy się często spotykać – do zobaczenia.
Anna Rękawek”

KONTAKT: biurokarier@wseiz.pl

Udostępnij wpis:

5 grudnia 2023