BIEG ERASMUSA

BIEG ERASMUSA

IMG 7342

W ramach obchodów 30-lecia programu Erasmus+ Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji organizuje Bieg Erasmusa. Impreza odbędzie się 30 września o godz. 12 w Warszawie (park im. Szymańskiego, Wola)

W samo południe na starcie stanie sto 6-osobowych drużyn, z których każda pokona dystans 30 km (1 osoba – 5 km). Bieg jest otwarty dla wszystkich, ale zachęcamy przede wszystkim obecnych i byłych stypendystów programu Erasmus+. Jeśli chcesz biec ze znajomymi, możesz stworzyć własną drużynę.

Bieg ma cel charytatywny – opłata startowa (180 zł od drużyny) zostanie przekazana Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, a dokładnie realizacji projektu WalkCamp skierowanego do osób po amputacjach.

Każdy z uczestników otrzyma na mecie pamiątkowy medal i napój izotoniczny od Fundacji Recal, a w pakiecie startowym: m.in. koszulkę techniczną i worek biegowy od MSiT-u. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach oraz klasyfikacji OPEN otrzymają puchary i nagrody rzeczowe. Do biegu zagrzewać będzie zespół Ritmo Bloco, który na koniec zagra wspólnie z zespołem Brass Federacja.

Gorąco zachęcamy do udziału! Możesz wziąć udział w evencie jako zawodnik, kibic lub wolonatriusz.

Wszelkie informacje o wydarzeniu dostępne są tutaj. 

Udostępnij wpis:

11 września 2017