Bezpłatne webinarium Geberit: ,,Architektura społecznie odpowiedzialna"

W imieniu marki Geberit, zapraszamy na webinarium z cyklu #GeberitDlaMłodych już w najbliższy wtorek, 25 kwietnia o godzinie 12:00, podczas którego znakomici eksperci wymienią się swoimi doświadczeniami i wiedzą dotyczącą architektury społecznie odpowiedzialnej. Zdradzą, jak zaprojektować budynki użyteczności publicznej (urzędy, szkoły, muzea czy teatry), aby były w pełni dostępne dla osób o zróżnicowanych potrzebach.

 

Jednym z ważniejszych pomieszczeń w obiektach o charakterze publicznym, które przede wszystkim powinno być dostosowane, jest toaleta – miejsce niezbędne w naszym codziennym funkcjonowaniu.

 

To właśnie tej przestrzeni dotyczy 25. edycja Konkursu ,,Projekt Łazienki 2023”. Przypominamy, że tegorocznym zadaniem uczestników jest zaprojektowanie mobilnej toalety, dostosowanej do potrzeb osób o ograniczonej możliwości poruszania się, osób starszych i dzieci, osób z niepełnosprawnością wzroku czy słuchu. Przedstawiona podczas webinarium wiedza, może stać się wskazówką i inspiracją dla wszystkich, którzy w tym roku podejmą wyzwanie konkursowe.

 

Panelistami spotkania będą:

  • Dorota Sibińska, architektka, współzałożycielka pracowni projektowej XYstudio, specjalizującej się w projektowaniu obiektów przeznaczonych dla najmłodszych
  • Agnieszka Kalinowska-Sołtys, architekt, Partner i członek zarządu APA Wojciechowski Architekci, Prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich
  • Justyna Zborowska, szefowa PR i komunikacji marek Geberit i Koło, sekretarz Konkursu ,,Projekt Łazienki 2023”
  • Jakub Krzysztofik, architekt i urbanista, Prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Łódź

 

BEZPŁATNA REJESTRACJA: bit.ly/WebinariumGeberit

 

Spotkanie odbędzie się w ramach 25. edycji konkursu ,,Projekt Łazienki 2023”, organizowanej przez firmę Geberit.

geberit

 

Udostępnij wpis:

21 kwietnia 2023