Bezpłatne szkolenia z Revit i 3ds Max dla studentów WSEiZ

szkolenia
Zapraszamy studentów Wydziału Architektury WSEiZ na bezpłatne szkolenia z Revit i 3ds Max

W maju oraz czerwcu 2023 roku na WSEiZ organizujemy szkolenia, których celem jest podniesienie kompetencji studentów Wydziału Architektury i zwiększenie ich szans na rynku pracy.

Szkolenia są finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Nowoczesny Program Rozwoju WSEiZ w Warszawie” POWR.03.05.00-00-Z052/18-00 . Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Szkolenia są skierowane do studentów następujących kierunków Wydziału Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie:

  • architektura (semestr VI, VIII),
  • budownictwo (semestr VI),
  • architektura wnętrz (semestr VI).

 

Zaplanowano realizację następujących szkoleń:

  • Architektura w Revit.
  • 3ds Max.

 

Szkolenia będą odbywać się w budynku przy ulicy Rejtana 16 (sale komputerowe nr 31 i nr 32) zgodnie z harmonogramem szkoleń. Czas trwania jednego szkolenia to 16 h (1 h = 45 min). Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

 

Osoby, które chcą wziąć udział w szkoleniach, prosimy o zapoznanie się z regulaminem, a następnie o wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych: deklaracja uczestnictwa, formularz zgłoszeniowy, oświadczenie uczestnika i dostarczenie ich osobiście do WSEiZ ul. Olszewska 12, pokój 36, bądź przesłanie na adres: marta.lis@wseiz.pl

Osobą odpowiedzialną za rekrutację i udzielającą odpowiedzi na pytania jest Marta Lis, tel. 22  825 80 35 w. 148 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00).

 

Projekt „Nowoczesny Program Rozwoju WSEiZ w Warszawie” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

 

Udostępnij wpis:

22 maja 2023