Bezpłatne szkolenia z Revit dla studentów WSEiZ

Bezpłatne szkolenia z Revit dla studentów WSEiZ
Zapraszamy studentów Wydziału Architektury WSEiZ na bezpłatne szkolenia z Revit

W listopadzie oraz grudniu 2022 roku w WSEiZ organizujemy szkolenia z Revit, których celem jest podniesienie kompetencji studentów Wydziału Architektury i zwiększenie ich szans na rynku pracy. W dzisiejszym konkurencyjnym sektorze budowlanym, firmy nieustannie poszukują sposobów na poprawę wydajności prac projektowych i uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Automatyzacja staje się kluczem do dostarczania opłacalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Proces projektowania znacznie usprawnia praca z wykorzystaniem Revit – aplikacji typu BIM.

Szkolenia są finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Nowoczesny Program Rozwoju WSEiZ w Warszawie” POWR.03.05.00-00-Z052/18-00 . Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Szkolenia są skierowane do studentów następujących kierunków Wydziału Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie:

  • Architektura (semestr V, VI, VII, VIII),
  • Budownictwo (semestr V, VI, VII),
  • Architektura Wnętrz (semestr V, VI, VII).

 

Zaplanowano realizację następujących szkoleń:

  • Architektura w Revit (II edycje, 32 h, 20 uczestników).
  • Konstrukcje w Revit (II edycje, 32 h, 20 uczestników).
  • Instalacje w Revit (II edycje, 32 h, 20 uczestników).
  • 3ds Max (II edycje, 32 h, 20 uczestników).

 

Szkolenia będą odbywać się w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 16:00–20:30, w budynku przy ulicy Rejtana 16 zgodnie z harmonogramem szkoleń. Czas trwania jednego szkolenia to 16 h (1 h = 45 min). Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

 

Osoby, które chcą wziąć udział w szkoleniach, prosimy o zapoznanie się z regulaminem, a następnie o wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych deklaracja uczestnictwa, formularz zgłoszeniowy, oświadczenie uczestnika i dostarczenie ich osobiście do WSEiZ ul. Olszewska 12, pokój 36, bądź przesłanie na adres: marta.lis@wseiz.pl

Osobą odpowiedzialną za rekrutację i udzielającą odpowiedzi na pytania jest Marta Lis, tel. 22  825 80 35 w. 148 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00).

 

Projekt „Nowoczesny Program Rozwoju WSEiZ w Warszawie” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

 

Udostępnij wpis:

26 października 2022