Bezpłatne konsultacje psychologiczne dla studentów WSEIZ

Konsultacje psychologiczne

Stany depresyjne, lęk, stres i inne problemy z którymi można sobie poradzić – bezpłatne konsultacje psychologiczne dla studentów WSEIZ

17 lutego w naszej Uczelni rozpoczynamy bezpłatne konsultacje psychologiczne dla wszystkich chętnych studentów. Będą się one odbywały raz w miesiącu, w lutym w trzeci czwartek, a od kwietnia do czerwca w ostatnie czwartki.

Kontaktować się z psychologiem można w sprawie każdego problemu natury psychologicznej – stany depresyjne, niska samoocena, problemy ze stresem, problemy w relacjach z bliskimi osobami, trudności z integracją w grupie itp.

Psychologiem, z którym współpracujemy jest Pani mgr Edyta Leszczyńska – psycholog i psychoterapeuta, bardzo ceniona przez pacjentów.

Chcąc zapewnić komfort naszym studentom polegający na pewności, że skorzystają ze spotkania i nie będą musieli np. czekać w kolejce, prowadzimy na każdy termin zapisy.
Jeśli ktoś chce więc skorzystać z takiej pomocy, prosimy o krótką wiadomość na adres ewa.wisniewska@wseiz.pl. Każdy otrzyma informację zwrotną, czy dana godzina jest dostępna oraz informacje nt. miejsca. W razie wielu chętnych na dany dzień o tym, kto skorzysta z konsultacji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

Informacje nt. najbliższego dyżuru:

  • Termin: 17 lutego 2022 r., godz. 15:00-18:00 (pojedyncze spotkanie trwa 50 minut).
  • Forma: online, za pośrednictwem platformy Zoom.
  • Zapisy: ewa.wisniewska@wseiz.pl

Przed dokonaniem zapisu oraz skorzystaniem z konsultacji, prosimy o zapoznanie się z zasadami spotkań.

Pani mgr Edyta Leszczyńska – Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Katedra Psychologii Pracy i Stresu). Ukończyła specjalistyczne szkolenie dla terapeutów z zakresu Technik Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie. Ponadto ukończyła studia podyplomowe na kierunku Psychologia Transportu oraz Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Swoje kompetencje poszerzała podczas zajęć w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Zakładzie Psychologii i Fizjologii Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie oraz prowadząc prywatną praktykę. Odbyła liczne szkolenia z zakresu diagnozy i opiniowania psychologicznego. Posiada uprawnienia do prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych. Swoje doświadczenie zdobywała ponadto zagranicą, w Niemczech. Aktualnie związana z Fundacją ALEKLASA, która wspiera rozwój i edukację dzieci z Zespołem Aspergera; prowadzi warsztaty, szkolenia i prelekcje.

Udostępnij wpis:

16 lutego 2022