STAL W ARCHITEKTURZE

STAL W ARCHITEKTURZE

IMG 7342

W imieniu Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych oraz czasopisma „Builder” zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatną konferencję „Stal w architekturze”, która odbędzie się 15 listopada 2017 w Łodzi. Organizatorzy zapewniają darmowy przejazd z Warszawy.

Tematem konferencji jest dworzec PKP Nowa Łódź Fabryczna – największy i najnowocześniejszy w Polsce dworzec PKP, który znalazł się wśród 32 kandydatur w tegorocznej edycji plebiscytu „7 Nowych Cudów Polski” miesięcznika „National Geographic Traveler”.

W czasie konferencji uczestnicy dowiedzą się, jak została zaprojektowana i wykonana konstrukcja obiektu oraz jakie nowoczesne rozwiązania i technologie zostały użyte przy budowie dworca. Planowane jest także zwiedzanie obiektu.

Organizatorzy zapewniają darmowy transport z Warszawy oraz z powrotem oraz lunch. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale organizator (Polska Izba Konstrukcji Stalowych) pobiera opłatę zwrotną wysokości 50 zł. Opłata zwracana jest uczestnikom w Łodzi podczas konferencji. Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: ksiezak@buildercorp.pl do wtorku rano.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Bank PEKAO S.A. Oddział Warszawa
nr 98 1240 6003 1111 0000 4940 8959

Wyjazd z Warszawy: środa, 15.11 o godz. 8.30 z ul. Emilii Plater przy Sali Kongresowej
Powrót do Warszawy: wyjazd z Łodzi ok. godz. 15.00

Wszystkich informacji udziela p. Karolina Księżak ksiezak@buildercorp.pl

Więcej informacji oraz szczegółowy plan znajduje się tutaj.

Udostępnij wpis:

13 listopada 2017