ARCHITEKTURA WNĘTRZ II STOPNIA - STUDIA O PROFILU PRAKTYCZNYM

ARCHITEKTURA WNĘTRZ II STOPNIA - STUDIA O PROFILU PRAKTYCZNYM

IMG 7342

Zapraszamy na studia II stopnia na kierunku Architektura Wnętrz, które kończą się zdobyciem tytułu magistra sztuki. Stworzenie studiów o kierunku praktycznym stanowi naszą odpowiedź na potrzeby rynku pracy.

Absolwenci tego kierunku to profesjonaliści umiejący kształtować najbliższe otoczenie ludzi zgodnie z ich potrzebami, wymogami cywilizacyjnymi, możliwościami technicznymi, a także zasadami ładu przestrzennego i zrównoważonego rozwoju, głównie poprzez opracowywanie zaawansowanych, specjalistycznych projektów z zakresu architektury wnętrz, scenografii i wystawiennictwa.

Proponujemy dwie specjalności:

projektowanie scenograficzne

projektowanie wnętrz i przestrzeni otwartych

Warunki przyjęć na studia II-go stopnia kierunek Architektura Wnętrz:

  • wymagany tytuł zawodowy licencjat, inżynier, magister lub równoważny,
  • preferowane kierunki ukończonych studiów pierwszego stopnia: Architektura Wnętrz, Architektura/Architektura i Urbanistyka lub Wzornictwo.
  • W wyjątkowych przypadkach o przyjęcie mogą ubiegać się absolwenci innych kierunków studiów, o ile posiadają pewne kompetencje w zakresie projektowania plastycznego. Z tymi kandydatami zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna, po której mogą być wyznaczone 1-2 semestry uzupełniające i/lub różnice programowe.

Więcej informacji znajduje się pod tym linkiem.

Udostępnij wpis:

17 stycznia 2019