Konkurs Driven by Design

Konkurs Driven by Design
Akademia Spline która specjalizuje się w inżynierii, projektowaniu i modelowaniu 3D dla branży automotive organizuje pierwszą edycję konkursu „Driven by design”, którego celem jest promocja młodych talentów z polskich uczelni.

Zadaniem uczestników będzie stworzenie projektu w trzech możliwych kategoriach: UI/UX Design, Industrial Design, Styling. To idealna okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności i wyróżnić się wśród młodych talentów na ogólnopolskim rynku. Na zwycięzcę w każdej kategorii czeka nagroda o wartości 4000 zł, a na zdobywcę drugiego miejsca – 500 zł.

Konkurs organizowany jest dla studentów uczelni wyższych. Prace będzie można zgłaszać od 15 września do 31 grudnia. Zgłoszenia przyjmowane będą pod adresem academy@spline.pl

 

Kategoria I: UI/UX Design
Zadanie główne: Stworzenie projektu interfejsu aplikacji mobilnej (w Figmie) z określonymi funkcjami kompatybilnymi z monitorem oddechu.

 

Kategoria II: Industrial Design
Zadanie główne: Stworzenie projektu luksusowego zapachu do samochodu, uwzględniającego indywidualne funkcjonalności i założenia projektowe.

 

Kategoria III: Styling
Zadanie główne: Stworzenie koncepcji stylizacji jachtu dla jednej z podkategorii, z uwzględnieniem osoby docelowej oraz poniższych wytycznych:
A: Projektowanie wnętrz
B: Projekt zewnętrzny

 

 

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne na stronie: Spline

Udostępnij wpis:

5 września 2023