Absolwentki Architektury w kolejnym etapie konkursu BDA-SARP

Architektura
Z ogromną radością informujemy, że 10 kwietnia 2024 r. absolwentki WSEiZ pani mgr inż. arch. Marta Markiewicz oraz pani mgr inż. arch. Aleksandra Kalinowska zakwalifikowały się do kolejnego etapu Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA-SARP.

Zgłoszone prace magisterskie naszych absolwentek:

  •  praca pani Marty nosi tytuł: „Wpływ projektowanej przestrzeni na zdrowie i samopoczucie użytkowników – ośrodek terapeutyczny dla dzieci w dzielnicy Ursynów w Warszawie”.
    • Promotor pracy dr inż. arch. Janusz Marchwiński, prof. WSEiZ.
  • praca pani Aleksandry nosi tytuł: „Współczesne trendy w projektowaniu kampusów akademickich. Kampus akademicki z budynkiem kliniczno–dydaktyczno–badawczym pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie przy ul. Unii Lubelskiej”.
    • Promotor pracy dr hab. inż. arch. Agnieszka Starzyk, prof. WSEiZ.

Konkurs „BDA-SARP” wraz z towarzyszącymi mu warsztatami odbędzie się w dniach 12-15.09.2024 r. w Deutsches Architektur Zentrum DAZ w Berlinie. Prezentacja prac finałowych odbędzie się w dniu 14.09.2024 r. a wręczenie Nagrody odbędzie się w dniu 15.09.2024 r.

Celem Konkursu jest promocja współpracy i integracji środowiskowej młodych architektów Niemiec i Polski poprzez współzawodnictwo i dyskusję, wystawy na temat architektury oraz dzięki upowszechnieniu efektów ich działań twórczych.

Trzymamy kciuki za nasze absolwentki i jednocześnie gratulujemy!

 

Udostępnij wpis:

15 kwietnia 2024