Absolwentka Architektury wygłosi referat na Forum Holzbau Polska

Holzbau
Z ogromną przyjemnością informujemy, że Pani inż. arch. Julia Ziółkowska, absolwentka Architektury wraz ze swoją pracą dyplomową dostała się do finału  i wygłosi referat podczas prestiżowego Forum Holzbau Polska.

Do tegorocznej edycji zgłoszonych zostało 14 prac dyplomowych z zakresu budownictwa i architektury drewnianej, obronionych na 8 wydziałach uczelni krajowych. Praca Pani Julii pt. Ośrodek edukacyjno – terapeutyczny dla dzieci w spektrum autyzmu w dzielnicy Wilanów w Warszawie  jest jedną z trzech prac, które uzyskały wyróżnienie i będą miały możliwość zaprezentowania się. Promotorem pracy Pani Julii był dr inż. arch. Michał Grzymała-Kazłowski, prof. WSEiZ, konsultantem mgr inż. arch. Piotr Gastman.

Można z powodzeniem powiedzieć, że laureaci należą do elity – nie tylko ze względu na niszę tematyczną, rzadko obecną w pracach inżynierskich czy magisterskich, ale również z uwagi na fakt, że spośród nadesłanych propozycji i zgłoszeń, to właśnie ich prace znalazły się w finałowej trójce. Oznacza to możliwość zaprezentowana tez, przebiegu oraz wyników badań szerszej publiczności, którą stanowić będą uczestnicy Forum Holzbau Polska, profesjonaliści branży konstrukcji drewnianych.

Sesja Holzbau Master to okazja do poznania wchodzących na rynek pracy, świeżo upieczonych absolwentów. Umiejętności prezentacji, wystąpień publicznych i formułowania argumentów to niewątpliwie duże atuty. Temat pracy dyplomowej zazwyczaj odzwierciedla szczegółowe zainteresowania absolwenta i wskazuje dziedzinę, w którą przez wiele miesięcy zgłębiał studiując literaturę przedmiotu, badając otoczenie rynkowe i wykonując szczegółowe analizy.

Z ramienia Wydziału Architektury WSEiZ, zostały zgłoszone również inne pracy absolwentów naszej Uczelni, są to:

  • Proekologiczny budynek wielorodzinny z częścią usługową przy ul. Zajączkowskiej w Warszawie, inż. arch. Aneta Kłosowska, promotor dr in. arch. Janusz Marchwiński, prof. WSEiZ.
  • Przedszkole z zastosowaniem systemów słonecznych w Józefowie przy ulicach: Adama Asnyka i 11 listopada, inż. arch. Sylwia Małkiewicz, promotor dr in. arch. Janusz Marchwiński, prof. WSEiZ.
  • Ośrodek wypoczynkowy w Kątach k. Warszawy, inż. arch. Dominika Kunka, promotor mgr inż. arch. Piotr Gastman.
  • Kształtowanie przestrzeni poprzez elementy architektury drewnianej. Przedszkole w Warszawie przy ul. Lirowej 42, mgr inż. arch. Karolina Semeniuk-Krasnowska, promotor dr in. arch. Marcin Zabłocki, prof. WSEiZ.

 

Forum odbędzie się 24 kwietnia 2024 r. Miejsce konferencji: Hotel Windsor, Jachranka k. Warszawy.

Program forum.

Udostępnij wpis:

4 kwietnia 2024