Absolwenci kierunku Architektura Wnętrz I stopnia na 1 miejscu w rankingu ELA!

ELA
Sukces absolwentów WSEiZ kierunku Architektura Wnętrz I stopnia

Z radością informujemy o wspaniałych osiągnięciach absolwentów kierunku Architektura Wnętrz I stopnia. W najnowszym rankingu Ogólnopolskiego Systemu Monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów (ELA) absolwenci Wyższej szkoły Ekologii i Zarządzania znaleźli się na czołowych pozycjach, co potwierdza wysoką jakość kształcenia na naszej uczelni.

 

  • Wskaźnik zarobków

Architektura Wnętrz I stopnia zajęła 1 miejsce w rankingu pod względem względnego wskaźnika zarobków, co oznacza, że nasi absolwenci zarabiają najwięcej w porównaniu z absolwentami innych kierunków. To niewątpliwie świadczy o wysokiej wartości rynkowej zdobytego wykształcenia oraz umiejętnościach praktycznych naszych absolwentów.

  • Wynagrodzenie brutto

Równie imponująco prezentują się dane dotyczące wynagrodzenia ogółem brutto, gdzie Architektura Wnętrz I stopnia również zajmuje 1 miejsce w rankingu. Średnie wynagrodzenie brutto naszych absolwentów wynosi 5410,63 zł, co plasuje ich na szczycie zestawienia i potwierdza atrakcyjność finansową zawodu architekta wnętrz.

  • Czas poszukiwania pracy

Kolejnym wskaźnikiem sukcesu jest czas poszukiwania pracy. Absolwenci tego kierunku znajdują zatrudnienie średnio w 0 miesięcy, co daje im 2 miejsce w rankingu. Tak szybkie znalezienie pracy po ukończeniu studiów dowodzi, że nasza uczelnia skutecznie przygotowuje studentów do wejścia na rynek pracy, a zdobyte kwalifikacje są wysoko cenione przez pracodawców.

 

Dlaczego warto studiować Architekturę Wnętrz na naszej uczelni?

Program kształcenia na kierunku Architektura Wnętrz jest stale aktualizowany, aby odpowiadać na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku pracy. Kładziemy duży nacisk na praktyczne umiejętności oraz współpracę z branżą, co zapewnia naszym studentom solidne przygotowanie do przyszłej kariery zawodowej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

Udostępnij wpis:

17 czerwca 2024