SZÓSTA EDYCJA KONKURSU STREFA STUDENTA

SZÓSTA EDYCJA KONKURSU STREFA STUDENTA

IMG 7342

Strefa Studenta to konkurs skierowany do młodych ludzi z pasją tworzenia, chcących już podczas okresu swojej edukacji postawić pierwsze kroki na ścieżkach kariery. Wydarzenie organizowowane w ramach 9. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2017 jest również okazją do ponana pracy projektanta w praktyce. Uczestnicy mają możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami wielu firm, zarówno produkujących opakowania, jak i poszukujących opakowań na rynku.

Udział w konkursie to nie tylko okazja do nawiązania cennych kontaktów, ale także szansa na zagraniczną karierę. Aż 8 Finalistek Strefy Studenta wzięło udział w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu Pro Carton Young Designers Award 2016. 

Konkurs przebiega w dwóch etapach: Głosowanie Internautów oraz Głosowanie Profesjonalistów.

Etap I – Głosowanie Internautów

1. Zgłoszenie do konkursu należy przesłać na adres leszczynska@targi.krakow.pl do 24 lutego 2017.

2. W dniach 27 lutego – 5 marca 2017 na fanpage’u Targów Packaging Innovations na portalu Facebook odbędzie się głosowanie Internautów.

3. 6 marca o godz. 12.00 zostaną przedstawione 3 prace z największą liczbą głosów od Internautów. Zwycięskie projekty przedstawione zostaną w specjalnym newsletterze wysyłanym do bazy wystawców i zwiedzających Targi Opakowań Packaging Innovations.

4. Dodatkowo projektanci 10 najlepiej ocenionych prac zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w 9. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2017, które odbędą się 4-5 kwietnia w EXPO XXI Warszawa i zaprezentowaniu swojej pracy profesjonalnemu jury oraz odwiedzającym Targi.

Etap II – Głosowanie Profesjonalistów

Podczas trwania Targów Packaging Innovations 2017, spośród Laureatów, którzy pojawią się na specjalnie przygotowanym stoisku Strefy Studenta, profesjonalne jury powołane przez Organizatora wyłoni 3 najlepsze projekty. 

Na zwycięzcę etapu Głosowanie Profesjonalistów czeka nagroda pieniężna.

Konkurs przeznaczony jest dlastudentów i uczniów (osoby do 26 roku  życia, niezwiązane zawodowo z firmami zajmującymi się projektowaniem opakowań lub też z ich produkcją).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.packaginginnovations.pl

 

Udostępnij wpis:

13 lutego 2017