4FUTUREDAY Dzień Młodego Architekta i Inżyniera

4FUTUREDAY

Już 25 października 2023 odbędzie się kolejna edycja 4FUTUREDAY Dzień Młodego Inżyniera i Architekta.  Wydarzenie będzie miało miejsce w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie (ul. Wybrzeże Gdyńskie 4). Organizatorem 4FutureDay jest miesięcznik Builder. W związku z tym zapraszamy Wykładowców wraz z grupami studentów do udziału w programie 4FutureDay.

 

W PROGRAMIE 4FUTUREDAY m.in.:

ARCHITEKCI I INŻYNIEROWIE BUDOWNICTWA W DRODZE DO WSPÓLNEGO SUKCESU – panel poświęcony współpracy międzybranżowej w procesie inwestycyjnym: architekci-konstruktorzy- instalatorzy, na przykładach prestiżowych i wymagających realizacji, m.in. Muzeum Historii Polski i Muzeum Wojska Polskiego na warszawskiej Cytadeli. Poznacie projekty i wyzwania, które kształtują nas zawodowo. Powiemy też jak rozmawiać z inwestorem i wykonawcami. Pokażemy naszą drogę od konkursu do…sukcesu.

CONSTRUCTION CHALLANGES. Bliżej zawodu inżyniera budownictwa w praktyce – case study na najciekawszych budowach czołowych graczy rynku budowlanego.

WARSZTATY BIM, w ramach których uczestnicy poznają BIM, jako platformę, dającą możliwość współpracy obydwu środowisk – inżynierów budownictwa oraz architektów.

STREFA KARIERY– Poznaj ofertę pracy, praktyk oraz staży najlepszych firm w branży. Rozmowy kwalifikacyjne na gorąco!
KONSULTACJE Z EKSPERTAMI, reprezentującymi najlepsze firmy z branży budowlanej oraz biur architektonicznych.

 

PROGRAM WYDARZENIA

 

REJESTRACJA NA 4FUTUREDAY

 

Za udział w wydarzeniu oraz udział w warsztatach BIM studenci otrzymają dwa imienne certyfikaty.

4FUTUREDAY TO BEZPŁATNE, całodniowe wydarzenie przeznaczone dla wykładowców, studentów oraz absolwentów uczelni technicznych wiążących swoją przyszłość z budownictwem lub architekturą.

 

Wszystkie osoby, chcące wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się na platformie B4F Rejestracja jest również warunkiem otrzymania certyfikatów.

builder

Udostępnij wpis:

10 października 2023