13 edycja Akademii Liderów Energii

13 edycja Akademii Liderów Energii

Ruszyła rekrutacja do 13 edycji Akademii Liderów Energii – jednego z najlepszych bezpłatnych programów rozwojowo-edukacyjnych na polskim rynku! Program skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 26 roku życia, ale chcą czerpać z życia jak najwięcej i ciągle się rozwijać. Fundacja Pagi poszukuje osób, które interesują się branżą energetyczną i w przyszłości chcą zostać liderami transformacji.

 

Program Akademii Liderów Energii koncentruje się na wzmacnianiu kompetencji miękkich uczestników, z naciskiem na rozwijanie umiejętności pracy w zespołach interdyscyplinarnych oraz leadershipu. Wypełniony jest warsztatami merytorycznymi prowadzonymi przez liderów rynku energetycznego, transportu czy prawa, a także spotkaniami z inspirującymi i charyzmatycznymi postaciami polskiej energetyki. W tym roku motywem przewodnim edycji jest hasło ENERGETYKA DLA POKOLEŃ. Uczestnicy programu wraz z ekspertami podczas serii zajęć zastanowią się nad optymalną strategią na drodze ku neutralności klimatycznej która zapewni nie tylko bezpieczeństwo energetyczne, lecz także stworzy fundamenty dla zrównoważonej przyszłości dla kolejnych pokoleń.

 

Dzięki udziałowi w Akademii, uczestnicy mają możliwość poznać branżę energetyczną w Polsce przez pryzmat liderów rynku i zdobyć insighterską wiedzę. Akademia to nie tylko szansa na płatny staż, czy też pierwszą pracę w firmach partnerskich, ale także perspektywa na rozwój ścieżki kariery. Celem Akademii jest stworzenie platformy do wymiany wiedzy pomiędzy doświadczonymi praktykami a osobami rozpoczynającymi swoją karierę. Uczestnicy stają się też częścią wyjątkowej społeczności Fundacji im. Lesława A. Pagi.

 

 

Aplikować można do 28 maja 2024 r!

 

 

Udostępnij wpis:

26 kwietnia 2024