#TYLKONALEGALU

#TYLKONALEGALU

IMG 7342


Akcja społeczna #TylkoNaLegalu. Studencie, czeka stypendium!

#TylkoNaLegalu to nowa akcja w mediach społecznościowych, w której udział może wziąć każdy student Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania. Organizator poszukuje ludzi wykazujących się nieszablonowymi pomysłami, kreatywnych, ze świeżą energią i pomysłami.

Zacznijmy jednak od głównej idei, która towarzyszy akcji. Kampania #TylkoNaLegalu ma za zadanie przeciwdziałać tak zwanej szarej strefie w dziedzinie hazardu w Polsce. Kierowana jest przede wszystkim do osób młodych, by uświadomić ich o realnych zagrożeniach wynikających z korzystania z usług nielegalnie działających podmiotów. Ważnym zadaniem wyznaczonym przez pomysłodawcę akcji jest też promowanie hasła “bądź odpowiedzialny”, tak, by chronić, zwłaszcza młode osoby, przed skutkami uzależnienia. Jak to zrobić? Organizator daje tutaj studentom pełną swobodę w mediach społecznościowych. Może to być materiał wideo, grafika, gif czy nawet zwykłe zdjęcie, które przerodzi się w fotografię poruszającą niezwykle ważny temat.

Brzmi ciekawie? Warto spróbować swoich sił. Na zgłoszenia organizator czeka do końca sierpnia. Szczegóły akcji, regulamin, formularz zgłoszeniowy, a także kanały społecznościowe pomysłodawcy można znaleźć w serwisie LegalniBukmacherzy.pl

A teraz o najprzyjemniejszym aspekcie – o nagrodach. Dla zwycięzcy konkursu przewidziana jest nagroda w postaci stypendium o łącznej wartości 5 tys złotych. Dodatkowo spośród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą dwa pomysły, które ich zdaniem zasługują na dodatkowe wyróżnienie – po 500 zł każde. A zatem do dzieła!

Udostępnij wpis: