Płatny program praktyk w Budimex!

Płatny program praktyk w Budimex!
Budimex rozpoczął płatny Program Praktyk 2022! Pierwsze otwarte wakaty!

01 marca firma Budimex SA oficjalnie wystartowała z tegorocznym Programem Praktyk, w którym daje studentom możliwość zdobycia pierwszego zawodowego doświadczenia!

W tym roku jak i w poprzednich, na studentów czeka ponad 250 ofert praktyk, a pierwsze z nich otwarte są już teraz! Poszukiwani są pierwsi kandydaci do Działu IT, Działu Komunikacji, Wsparcie dla Biura Technicznego, Działu Handlowego, Biura Innowacji czy Zarządzania Flotą Samochodową.

Nie inaczej jest na budowach, gdzie już od marca studenci mogą rozpocząć zawodową karierę na takich kontraktach jak Budowa Kotłowni w Warszawie, Budowa obwodnicy Wałbrzycha, Modernizacja Stacji Ełk, Muzeum Historii Polski w Warszawie. Szukamy osób w całej Polsce: w Katowicach, Krośnie Odrzańskim, Koszalinie czy w Goczałkowicach-Zdrój.

Dodatkowo studenci otrzymają wynagrodzenie, prywatny pakiet medyczny, indywidualne wsparcie Opiekunów, możliwość udziału w licznych szkoleniach i wiele innych benefitów.

Co trzeba zrobić, aby dostać się na praktyki? W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz i zagrać w grę na stronie https://aplikacja.akademiabudimex.pl/.

Więcej informacji również na stronach i w mediach społecznościowych Budimex:

https://kariera.budimex.pl/studenci/
https://www.facebook.com/KarieraBudimex
https://www.facebook.com/groups/2612786575415663

budimex""

Udostępnij wpis: