Nieodpłatne programy mentoringowe Innovations Hub

Innovations Hub

Właśnie ruszyła rejestracja do Medbiz Innovations Program oraz Green Innovations Challenge organizowanych przez Innovations Hub Foundation.

To programy mentoringowe, skierowane do ambitnych studentów, w ramach których uczestnicy będą pracować w interdyscyplinarnych zespołach pod czujnym okiem ekspertów, tworząc swój własny, innowacyjny produkt, na podstawie którego w przyszłości będą mogli stworzyć startup. Wezmą udział w warsztatach edukacyjnych, a także nauczą się tworzenia dokumentów inwestycyjnych oraz strategii komercjalizacji.

Dostępne są dwa programy mentoringowe:

  • Medbiz Innovations Program:

Program łączy studentów z różnych środowisk, aby wspólnie kreować innowacyjne rozwiązania. Uczestnik wkroczyz w sektor MedTechowych innowacji i dołączy do interdyscyplinarnej społeczności młodych innowatorów.

Zadaniem uczestnika będzie opracowanie innowacyjnego pomysłu na produkt lub usługę, który następnie rozwinie pod okiem doświadczonych przedstawicieli sektora MedTech. Weźmie udział w inspirujących warsztatach,  nauczy się jak tworzyć podstawowe dokumenty inwestycyjne, a także opracuje strategię komercjalizacji swojego projektu.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://www.innovationshub.pl/mentoring-program

  • Green Innovations Challenge:

Łączy studentów z różnych środowisk w interdyscyplinarne zespoły, aby wspólnie kreowali innowacyjne rozwiązania w obszarach: Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), ekologii, elektromobilności, ochrony środowiska czy zrównoważonego rozwoju.

Zadaniem uczestnika będzie opracowanie innowacyjnego pomysłu na produkt lub usługę, który w przyszłości będzie mógł/mogła wykorzystać do założenia startupu. Następnie zespoły o największym potencjale komercjalizacji będą rozwijać się pod okiem ekspertów z sektora ekologicznych innowacji w Polsce.

Więcej informacji na stronie internetowej:  https://www.innovationshub.pl/green-innovations-challenge

innovationshub

Udostępnij wpis: